Városlista
2025. július 24, csütörtök - Kinga, Kincső

Hírek

2012. Február 21. 14:13, kedd | Sport
Forrás: STOP / MTI

4-0: ennél jobban nem nyerhették volna meg a bajnokságot

4-0: ennél jobban nem nyerhették volna meg a bajnokságot

A Dab.Docler nyerte a magyar-román jégkorongbajnokságot, a MOL Ligát, miután a döntő negyedik, hétfői mérkőzésén is legyőzte a Miskolci Jegesmedvék csapatát, így 4-0-ra diadalmaskodott a párharcban.

A tavaly döntős Dunaújváros ezúttal elsősorban a mesterhármast elérő Peterdi Imre remek játékának köszönhetően múlta felül 3-0-ra riválisát.

MOL Liga, döntő, 4. mérkőzés:
Miskolci Jegesmedvék - Dab.Docler 0-3 (0-1, 0-2, 0-0)
-----------------------------------------------------
g: Peterdi (18., 36., 39.)
A párharc végeredménye: 4-0 a Dab.Docler javára.

A MOL 2011/12-es idényének végeredménye:
1. Dab.Docler
2. Miskolci Jegesmedvék
3. HSC Csíkszereda
4. Corona Fenestela 68 Brasov
5. Ferencvárosi TC
6. Steaua Rangers
7. Sapa Fehérvár AV19
8. Újpesti TE

STOP / MTI

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 24. 07:26, csütörtök | Sport

Ezüstérmes a női vízilabda-válogatott

A magyar női vízilabda-válogatott ezüstérmes lett a szingapúri világbajnokságon, amelynek szerdai döntőjében 12-9-es vereséget szenvedett a görög csapattól.

2025. Július 23. 07:29, szerda | Sport

BL-selejtező - Örményországban egygólos győzelemmel rajtolt az FTC

A Ferencváros kedden győzelemmel kezdte meg szereplését a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjében: a második forduló első felvonásán hátrányból fordítva 2-1-re nyert az örmény Noah vendégeként.

2025. Július 23. 07:28, szerda | Sport

Vizes vb - Az olimpiai bajnokot legyőzve döntős a férfi vízilabda-válogatott

A magyar férfi vízilabda-válogatott 19-18-ra legyőzte az olimpiai bajnok bajnok szerb csapatot a szingapúri világbajnokság keddi elődöntőjében.

2025. Július 22. 07:30, kedd | Sport

Vizes vb - Az olimpiai bajnok kiütésével döntőben a női vízilabda-válogatott

A magyar női vízilabda-válogatott lehengerlő játékkal 15-9-re legyőzte az olimpiai bajnok spanyol csapatot a szingapúri világbajnokság hétfői elődöntőjében.