Hírek
2011. December 18. 15:10, vasárnap |
Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu
680 lóerős a VATH új szuper Mercedese - VIDEÓ
A V63 Supercharged a Mercedes-Benz C63 AMG kupé alapjain nyugszik.
A németországi VATH tuningcég nem ismeri a viccet, ha tuningról van szó: szebbnél szebb járműveit egyre erősebbre csinálja. Nincs ez másként a Mercedes-Benz C63 AMG kupé esetében sem, melyet 680 lóerősre (500 kW) és 840 Nm-esre húztak fel a cég mérnökei, szemben a gyári - szintén nem kevés - 487 paripával (358 kW) és 600 Nm forgatónyomatékkal. A 0-100 km/órás sprintidő így 4,0 másodpercre zsugorodik, míg a végsebesség eléri a 335 km/órát is.
A cikket tovább olvashatja az Autolabor.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 02. 08:40, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 44. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. November 02. 08:37, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen
Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen - közölte Orbán Viktor miniszterelnök szombaton a Facebook-oldalán.
2025. November 01. 08:56, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Győrben létrejön a hatodik Konfuciusz Intézet Magyarországon
Budapest, Debrecen, Miskolc, Pécs és Szeged után a győri Széchenyi István Egyetemen létrejön immár a hatodik Konfuciusz Intézet is Magyarországon, ami újabb lendületet ad a magyar-kínai együttműködésnek
2025. November 01. 08:55, szombat | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: sikeresen zárult az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlat
Sikeresen zárult a rendszerváltás óta szervezett legnagyobb katonai gyakorlat, az Adaptive Hussars 2025 - jelentette be a honvédelmi miniszter pénteken Budapesten, a gyakorlat zárórendezvényén.
