Hírek
2018. Június 02. 08:16, szombat |
Belföld
Forrás: police.hu
92 tabletta, fehér por és szárított növény egy 17 éves fiú hátizsákjában

Kábítószergyanús anyagokat találtak a rendőrök egy 17 éves fiúnál Békéscsabán a minap. A gyanú szerint másoknak is adott a tablettákból.
Békéscsabán a Wlassics sétányon május 31-én, 21 óra körül igazoltattak a rendőrök két fiút és egy lányt. Az egyik fiú hátizsákjában, egy műanyag dobozban 92 tablettát találtak, ami a gyanú szerint kábítószer. Emellett fehér por és szárított növény is volt nála. A 17 éves középiskolásnál, aki elmondása szerint két ismerősének is adott a tablettákból, a gyorsteszt kábítószer-fogyasztást jelzett. A másik, 18 éves fiúnál szintén pozitív lett a teszt eredménye.
A Békéscsabai Rendőrkapitányság mindkettőjük ellen kábítószer birtoklása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indított és a 17 éves fiút bűnügyi őrizetbe vette. A tablettákat, a port, illetve a növényt a rendőrség lefoglalta és hatóanyag-tartalmukat igazságügyi szakértővel vizsgáltatja meg.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 05. 07:59, péntek | Belföld
Szijjártó Péter elutasította lengyel kollégája, Radoslaw Sikorski újabb bírálatát
A magyar külügyminiszter szerint nem \"játszik más csapatban\"!
2025. Szeptember 04. 07:45, csütörtök | Belföld
Lázár János: aki a közutat versenyzésre használja, az a többi közlekedő életére tör
2025. Szeptember 04. 07:38, csütörtök | Belföld
A kínai győzelem napján vett részt Szijjártó Péter
Magyarország egy olyan ország, amely nem a világ blokkosodásában, hanem egy globális együttműködésben érdekelt - mondta a külügyminiszter.
2025. Szeptember 03. 07:18, szerda | Belföld
Panyi Miklós: több ezer ügyfél jelentkezett egy nap alatt a fix 3 százalékos hitelre
A fix 3 százalékos hitel iránti érdeklődés óriási, a bankoknál egy nap alatt több ezer ügyfél jelentkezett - közölte a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára kedden a Facebook-oldalán.