Hírek
2017. Augusztus 05. 07:34, szombat |
Belföld
Forrás: mti
A Dunába fulladt egy férfi Szigetmonostornál
A Dunába fulladt egy fiatal férfi péntek délután Szigetmonostoron, a horányi rév közelében - tájékoztatta a katasztrófavédelem Pest megyei szóvivője az MTI-t.
Csámpai Attila elmondta: a fiatalember többedmagával ment úszni, amikor elmerült a folyóban. A szentendrei tűzoltók és a fővárosi búváregységek, valamint rendőrök indultak a keresésére, s noha rövid időn belül megtalálták, a mentők már nem tudták újraéleszteni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 21. 12:00, kedd | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: cél a morál visszaállítása a hadseregben
A hadsereg moráljának visszaállítását nevezte első és legfontosabb céljának a honvédelmi miniszteri poszt várományosa hétfői Facebook-bejegyzésében.
2026. Április 21. 10:00, kedd | Belföld
Csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára
Tovább csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára, keddtől a benzinért bruttó 6 forinttal, a gázolajért pedig bruttó 14 forinttal kell majd kevesebbet fizetniük a kiskereskedőknek
