Városlista
2025. október 21, kedd - Orsolya

Hírek

2013. Április 30. 10:27, kedd | Belföld
Forrás: mno.hu

A két kártya sem akadály: kétsimes Galaxy S4

A két kártya sem akadály: kétsimes Galaxy S4

Már így is többféle hardverrel létezik a Samsung idei csúcskészüléke, a Galaxy S4, de úgy látszik, hogy a dél-koreai vállalat még mindig túl kicsinek érzi a modellpalettát.

Elképzelhető, hogy az egyelőre a kínai piacon megjelenő S4-variáns a későbbiekben hozzánk is eljut, igény biztosan lenne rá. A két simfoglalaton kívül egyébként mindenben megegyezik a nemzetközi porondon is kapható 8 magos verzióval, tehát aki eddig csak a második simfoglalat hiánya miatt nem választotta a Samsung csúcskészülékét, az bizony nyithatja a pénztárcáját.

Azt, hogy mennyire kell kinyitni, egyelőre homály fedi, mivel a gyár nem árult el információt az újdonság áráról és pontos megjelenési időpontjáról.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 21. 07:24, kedd | Belföld

Mávinform: ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a vonatok a Keleti pályaudvaron

Elhárították a hibát, ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a Keleti pályaudvarra érkező és az onnan induló vonatok - közölte a Mávinform a honlapján hétfőn kora este.

2025. Október 21. 07:23, kedd | Belföld

Orbán Viktor Szerbia elnökével tárgyalt

Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn hivatalában fogadta Aleksandar Vučićot, a Szerb Köztársaság elnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.

2025. Október 21. 07:22, kedd | Belföld

Hozzájárulhat a veszélyhelyzet meghosszabbításához a parlament

Hozzájárulhat a veszélyhelyzet jövő májusig történő meghosszabbításához kedden az Országgyűlés, amely elfogadhatja a politikai erőszak terjedése elleni fellépésről szóló országgyűlési határozati javaslatot is.

2025. Október 21. 07:22, kedd | Belföld

Szijjártó Péter: a nagy biztonsági kihívások megoldásában nem osztottak lapot az EU-nak

A világ előtt álló jelenlegi nagy biztonsági kihívások megoldásában nem osztottak lapot az Európai Uniónak, így jár az, aki háborúpárti álláspontot képvisel, aki szítja a feszültséget