Hírek
2013. Július 08. 11:58, hétfő |
Belföld
Forrás: technika.us
A Samsung Galaxy Ace 3 már előrendelhető

Közel egy hónappal a hivatalos bemutató után az Egyesült Királyságban már előrendelhető az új Samsung Galaxy Ace 3 okostelefon, ráadásul kártyafüggetlenül.
Az új Samsung Galaxy Ace 3 vékonyabb és könnyebb is lett, mint elődje, a Galaxy Ace 2. A 4G/LTE támogatással bíró készülék 4 colos érintőkijelzője 480 x 800 pixel felbontású, melyhez 233ppi pixelsűrűség társul (az Ace 2-nek csak 3.8 colos kijelzője volt). A "belső szervekre" rátérve: a Samsung újdonsága kétmagos, 1.2GHz-es processzorral, 1GB RAM-mal és 8GB belső memóriával rendelkezik. Android 4.2 Jelly Bean operációs rendszer fut rajta, a cserélhető akkumulátor kapacitása 1800 mAh. Hátul 5 megapixeles, autófókuszos, LED villanófénnyel ellátott kamera található, mely támogatja a 720p HD videók rögzítését. Elől VGA felbontású kamerával nézhetünk szembe. A funkciók listáját gyarapítja a Wi-Fi 802.11 b/g/n, a Bluetooth 4.0, a microUSB port is.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 06. 07:27, péntek | Belföld
NGM: a hőségben figyelni kell a dolgozók megfelelő folyadékpótlására és a pihenőidők beiktatására
2025. Június 05. 07:56, csütörtök | Belföld
Kocsis Máté: nem szavaz nyár előtt az Országgyűlés az átláthatósági törvényről
Leveszik az átláthatósági törvényt a törvényalkotási bizottság csütörtöki napirendjéről, és nem szavaz róla az Országgyűlés nyár előtt - mondta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője az Indexnek.
2025. Június 05. 07:55, csütörtök | Belföld
Hőség - Másodfokú hőségriasztás lépett életbe
Életbe lépett csütörtökön 0 órakor az országos tisztifőorvos által az ország egész területére kiadott másodfokú hőségriasztás, amely vasárnap éjfélig tart.
2025. Június 05. 07:53, csütörtök | Belföld
Gulyás Gergely: nem kifelé tartunk a háborúból, hanem befelé
A háború egyelőre nem a béke irányába halad, sőt az elmúlt héten történtek csökkentik a valószínűségét a gyors békének - jelentette ki Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter a szerdai kormányülést követő Kormányin