Hírek
2016. Június 18. 09:47, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Autóbalesetben egy ember meghalt, ketten súlyosan megsérültek Sarkadon

Autóbalesetben egy ember életét vesztette, ketten súlyosan megsérültek Sarkadon a rendőrség szombat hajnali tájékoztatása szerint.
A hatóság a honlapján azt közölte, hogy a szerencsétlenül járt autó fának ütközött. A jármű egyik utasa, egy férfi a helyszínen életét vesztette, másik utasát és az autó vezetőjét súlyos állapotban vitték kórházba a mentők.
A helyszínelés idejére a Vasút utcát a rendőrség teljes szélességében lezárta - közülte a police.hu.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 07. 09:41, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: továbbra is biztosított az energiaszállítás Oroszország felől
Európa folyamatos energiaválságokkal néz szembe, Magyarországon azonban továbbra is biztosított az ellátás, hiszen akadálytalan a tranzit Oroszország felől - közölte pénteken Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter.
2025. Június 07. 09:40, szombat | Belföld
Hőség - Magas középhőmérsékletre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat szombaton és vasárnap
Szombaton és vasárnap is 27 Celsius-fok fölé emelkedhet a napi középhőmérséklet az ország egy részén - derül ki a HungaroMet Zrt. az pénteki veszélyjelzéseiből.
2025. Június 06. 07:27, péntek | Belföld
NGM: a hőségben figyelni kell a dolgozók megfelelő folyadékpótlására és a pihenőidők beiktatására
2025. Június 05. 07:56, csütörtök | Belföld
Kocsis Máté: nem szavaz nyár előtt az Országgyűlés az átláthatósági törvényről
Leveszik az átláthatósági törvényt a törvényalkotási bizottság csütörtöki napirendjéről, és nem szavaz róla az Országgyűlés nyár előtt - mondta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője az Indexnek.