Hírek
2017. Október 14. 08:13, szombat | Sport
Autocross: Fejben dől el minden!

Interjú Palotás Péter pilótával a Dömsödi autocross OB - Zóna verseny előtt.
Palotás Péter - Mitsubishi Colt EVO
Dömsöd 2017.10.14-15.
Levianus Motorsport
Hétvégén egy kétnapos autocross verseny lesz a Dömsödi Autocross Arénában. Itt Autocross OB és Zóna versenyen állsz rajthoz a Mitsubishi Colt EVO-val.
Szombaton két időmérő edzés és egy előfutam vár rád és a sporttársaidra. Erős, jól kezelhető autóval állsz rajthoz, mint a szeptemberi OB-n itt Dömsödön.
Megbeszéltél-e a csapattal valamilyen új technikát, hogy miként is abszolváld a futamaidat?
- Igen, odafigyelünk mindenképpen a rajtra, de a stratégia nagyban függ a pálya állapotától és hogy hányadik helyen sikerült az előfutamokat abszolválni.
Vasárnapra két előfutam, elődöntők és a döntők maradnak. Vasárnapra már azért jobban fejben lesz minden kanyar. Az autó rajtkészsége persze nem rossz, de pilóta függő. Miképp gyúrsz egy és több jó rajtra? Mit is vársz magadtól el vasárnap? Mennyire segít a csapat biztatása?
- Tudván, hogy fejben dől el minden, igyekszem kiüríteni az agyam a futam előtt. Erős lesz a mezőny, mivel zóna futam is lesz, de mindenképpen dobogós helyezést várok el magamtól, és tudom, hogy a csapat is megtesz mindent ennek az érdekében.
Partnereimnek köszönöm a segítséget: PLTS Ipari Kft., Zeusz Exhaust Kft., AT-LOC Hungária Kft.
Szurkoljunk közösen Palotás Petinek október 14-15-én a Dömsödi Autocross Arénában!
- Hajósi Miklós -
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 25. 07:49, péntek | Sport
KL-selejtező - Egygólos előnyben a Paks
A Paksi FC hazai pályán 1-0-ra legyőzte csütörtökön a szlovén NK Maribort a labdarúgó Konferencia-liga-selejtező második fordulójának első mérkőzésén.
2025. Július 25. 07:43, péntek | Sport
Vizes vb - Ezüstérmes a férfi vízilabda-válogatott
A magyar férfi vízilabda-válogatott ezüstérmes lett a szingapúri világbajnokságon, amelynek csütörtöki döntőjében 15-13-as vereséget szenvedett az Európa-bajnok spanyol csapattól.
2025. Július 24. 16:03, csütörtök | Sport
Vida Beni: Abszolút győzelem!
Beni élménybeszámolója a Pannónia Ring-i Histo Cup versenyről, amit megnyert!
2025. Július 24. 07:26, csütörtök | Sport
Ezüstérmes a női vízilabda-válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott ezüstérmes lett a szingapúri világbajnokságon, amelynek szerdai döntőjében 12-9-es vereséget szenvedett a görög csapattól.