Hírek
2019. Július 07. 09:54, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Autójával együtt a Dunába csúszott egy férfi, a rendőrök mentették ki
Autójával együtt csúszott a Dunába szombat délután egy férfi a lórévi kompról, a segítségére siető jegykezelőt és az autóst is kimentették - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A közlés szerint a férfi, miután a lórévi kompra felhajtott, onnan eddig tisztázatlan körülmények között autójával együtt a vízbe csúszott. A komp jegykezelője látva, hogy a sofőr kimászik a kocsiból, egy mentőgyűrűvel együtt a férfi után ugrott, hogy segítsen rajta.
A Dunai Vízirendészeti Rendőrkapitányság rendőrei mindkét férfit kimentették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 19. 07:25, hétfő | Belföld
Izraeli-palesztin - Orbán Viktor közzétette Donald Trump meghívólevelét a gázai Béketanácsba
Közzétette vasárnap a Facebookon Orbán Viktor miniszterelnök azt a levelet, amelyben Donald Trump amerikai elnök meghívja Magyarországot a gázai Béketanácsba, és azt is közölte, hogy elfogadta a felkérést.
2026. Január 19. 07:16, hétfő | Belföld
Hegyi Zsolt: tovább javítja a pontosságot a MÁV-csoport
A vonatok késését több mint 3 százalékpontnyival tudta csökkenteni a vasúttársaság tavaly, és az a cél, hogy 2030-ra 88 százalékra javítsák a vonatok pontosságát
2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld
MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron
Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.
2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld
Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője
A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.
