Hírek
2017. Április 06. 07:16, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok.hu/met.hu
Az erős szél miatt több helyen riasztás van érvényben
Záporok, zivatarok jönnek erős széllel. Csak átmenetileg süthet ki helyenként a nap, mára borult ég lesz a jellemző – közölte a met.hu. Kitérve arra, hogy több térségben első fokú figyelmeztetést adtak ki az szél miatt.
A Dunántúlon és a középső országrészben sokfelé, nagy területen viharossá fokozódik az északnyugati szél (65-75 km/h). Estétől mérséklődik a légmozgás. Csütörtökön az északkeleti országrészben néhol zivatar fordulhat elő.
Kora délelőttig többfelé, majd egyre inkább csak keleten fordulhat elő csapadék, de délután az ország más részein is kialakulhat kisebb zápor, északkeleten zivatar is.
Az ország középső és nyugati területén viharossá fokozódik az északnyugati szél.
Az Országos Meteorológia Szolgálat elsőfokú riasztást adott ki az erős szél miatt. Az érintett területeken a széllökések sebessége meghaladhatja a 70 kilométert.
A legmagasabb nappali hőmérséklet 9 és 15 fok között várható.
Késő estére 5, 10 fok közé hűl le a levegő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 15. 11:17, szerda | Belföld
Az államfő Magyar Pétert fogja javasolni a miniszterelnöki tisztségre
2026. Április 15. 07:21, szerda | Belföld
Magyar Péter az uniós források feloldásáról egyeztetett telefonon az Európai Bizottság elnökével
Újabb fontos telefonbeszélgetést folytatott Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, aki erről a Facebook-oldalán számolt be kedden.
2026. Április 14. 12:00, kedd | Belföld
EBESZ: a választók valódi alternatívák közül választhattak, de hiányoztak az egyenlő versenyfeltételek
2026. Április 14. 11:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: megtartjuk és kijavítjuk a déli határkerítést, nem fogadunk el semmilyen paktumot
Magyarország nagyon szigorú álláspontot képvisel az illegális migráció kapcsán, nem fogad el semmilyen paktumot, allokációs mechanizmust -
