Hírek
2017. December 04. 11:24, hétfő |
Sport
Forrás: mti
Buffon az év kapusa

Gianluigi Buffont, a Juventus és az olasz labdarúgó-válogatott játékosát választották az év kapusának a labdarúgás történetével és statisztikáival foglalkozó nemzetközi szervezetnél (IFFHS).
Az IFFHS honlapja alapján a 39 éves játékos nagy fölénnyel győzött, 251 pontot kapott, mögötte a német Manuel Neuer (Bayern München, 103) és a Costa Rica-i Keylor Navas (Real Madrid, 85) végzett.
Buffon 2003, 2004, 2006 és 2007 után ötödször hódította el a díjat.
A nőknél a francia válogatott és az Olympique Lyon kapusa, Sarah Bouhaddi végzett az első helyen.
A szavazáson 91 ország szakértői adták le voksukat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 20. 08:04, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Izgalmas döntetlen az Újpest-Ferencváros rangadón
A közel két hónapja nyeretlen, házigazda Újpest meglepetésre 1-1-es döntetlent ért el az ősi rivális, címvédő Ferencváros ellen a labdarúgó Fizz Liga tizedik fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.
2025. Október 20. 08:02, hétfő | Sport
Premier League - Ismét kikapott a Liverpool
2025. Október 19. 08:56, vasárnap | Sport
Rövidpályás úszó-vk – Sárkány Zalán országos csúccsal nyert 800 méter gyorson
Sárkány Zalán országos csúccsal nyert 800 méteres gyorsúszásban szombaton a rövidpályás világkupa-sorozat második állomásán az Illinois állambeli Westmontban.