Hírek
2019. Január 17. 13:17, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Drogkereskedők ellen emeltek vádat Vas megyében

Vádat emeltek egy letartóztatásban lévő férfi és társai ellen, akik jelentős mennyiségű marihuánát termesztettek és értékesítettek - tájékoztatta a Vas Megyei Főügyészség csütörtökön az MTI-t.
Simon József főügyész közölte: az ügyben kábítószer-kereskedelem bűntette, lőfegyverrel visszaélés és más bűncselekmény miatt nyújtottak be vádiratot.
Egy férfi - aki egyébként engedély nélkül tartott lőfegyvernek minősülő kispuskát a lakóhelyén - és egy nő csaknem kétkilónyi marihuánát és öt gramm speedet adott el két osztrák állampolgárnak 2016-ban egy Vas megyei községben. A külföldiek az összesen 1,8 millió forintért vásárolt drog egy részét Ausztriában értékesítették, emiatt őket ott már elítélték.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 21. 07:57, hétfő | Belföld
AM: jelenleg is tart az aratás, figyeljünk az utakon!
Még tart az aratási időszak, ezért országszerte a nagy mezőgazdasági munkagépek megemelkedett forgalmára kell számítani az utakon, ez pedig fokozott figyelmet és türelmet igényel minden járművezetőtől
2025. Július 21. 07:56, hétfő | Belföld
Kövér László: Magyarország a józan ész politikájának képviselője
Magyarország a józan ész politikájának leghatározottabb képviselője napjaink Európájában
2025. Július 21. 07:54, hétfő | Belföld
A hét elején még napos, meleg, majd a hétvégén felhős idő és lehűlés várható
A hét elején még napos, meleg, majd a hétvégén felhős idő és lehűlés várható, zápor, zivatar a hétvégéhez közeledve egyre gyakrabban alakulhat ki
2025. Július 20. 10:10, vasárnap | Belföld
Az AKK engedélyezte a kínai devizakötvényt
Az ÁKK mandátumot adott ki egy kínai devizakötvény kibocsátás megszervezésére.