Hírek
2012. Július 19. 10:18, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Egy sávon halad a forgalom az M7-es autópályán Polgárdinál
A külső sávban már halad a forgalom az M7-es autópálya Budapest felé vezető oldalán, a 77-es kilométer közelében Polgárdinál, azon a szakaszon, ahol a csütörtök kora reggel baleset miatt teljes útzár volt; a balesetnek egy életveszélyes sérültje van - mondta a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-nek.
Németh-Kész Mónika rendőr őrnagy tájékoztatása szerint az érintett útszakaszon a kora reggeli balesetet megelőzően hajnalban három teherautó karambolozott. A forgalom emiatt lelassult, feltorlódott, egy nagy sebességgel haladó gépkocsi pedig fékezés nélkül belerohant a kocsisor végén haladó kamionba, s 11 méteren tolta maga előtt.
A katasztrófavédelem ügyeletese korábban arról beszélt, hogy két kamion is érintett a balesetben.
A megyei rendőrség szóvivője azt mondta, a balesetet okozó gépkocsi életveszélyesen megsérült vezetőjét a tűzoltók szabadították ki a roncsból. A kamionsofőr nem sérült meg.
Az érintett útszakaszon a helyszínelés és a műszaki mentés idejére teljes útzár volt.
A rendőrségi szóvivő tájékoztatása szerint ennek a karambolnak a kapcsán rövid időre le kellett zárni az autópálya Balaton felé vezető sávjának a baleset helyszínével párhuzamos szakaszát is, mivel a törmelékek beszennyezték az ottani belső sávot.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 30. 14:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
Alapvetően működik a vasúti közlekedés, és a buszközlekedés az országban, ugyanakkor zavarok, problémák ilyen hőmérsékleti viszonyok mellett, ilyen melegrekordok mellett sajnos vannak
2026. Június 30. 12:00, kedd | Belföld
Hankó Balázs: én és munkatársaim jóhiszeműen jártunk el a kulturális támogatások ügyében
Hankó Balázs fideszes képviselő, volt kulturális és innovációs miniszter szerint ő és munkatársai jóhiszeműen jártak el a kulturális támogatások ügyében. A politikus ezt hétfőn közölte az MTI-vel.
2026. Június 30. 11:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
2026. Június 30. 09:00, kedd | Belföld
Aranykonvoj - Fidesz: a Hajdu János elleni eljárás a tiszás politikai leszámolás része
A Fidesz a Terrorelhárítási Központ (TEK) korábbi elnöke, Hajdu János elleni eljárást \"a tiszás politikai leszámolás részének\" tartja.
