Hírek
2012. Január 23. 17:53, hétfő |
Kék hírek
Forrás: MTI
Elfogták az enesei bankrablót Győrben

Elfogták azt a férfit, aki kirabolt egy győri kisboltot, és az enesei takarékszövetkezetből is megpróbált pénzt zsákmányolni - tájékoztatta a megyei főkapitányság sajtóügyeletese hétfőn az MTI-t.
Kálmán Gabriella közlése szerint egy győri kisboltot rabolt ki szombat éjjel az 57 éves férfi, de amikor távozott volna a mintegy százezer forinttal, egy vásárló és a tulajdonos fia megállította, majd átadta a rendőrségnek.
A rokkantnyugdíjas férfi tetemes tartozásait rendezte volna a győri, valamint a két nappal korábban a közeli Enesén elkövetett rablásból. Ott fegyvernek látszó tárggyal fenyegetőzött, de mivel nem kapott pénzt, távozott.
A férfi - aki néhány hónapja költözött Tatáról Enesére - mindkét ügyben részletes beismerő vallomást tett. Felfegyverkezve elkövetett rablás, míg az enesei takarékszövetkezet sérelmére fegyveresen elkövetett rablás kísérletének megalapozott gyanúja miatt folyik ellene a nyomozás, és kezdeményezték előzetes letartóztatásba helyezését.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 20. 08:01, hétfő | Kék hírek
Adathalász csalók próbálják megtéveszteni az MVM ügyfeleit
Az utóbbi időszakban az MVM Next ügyfelei egyre gyakrabban találkozhattak adathalász kísérletekkel, a társaság kéri ügyfeleit, hogy fokozott figyelemmel járjanak el minden gyanús megkeresés esetén.
2025. Október 19. 09:00, vasárnap | Kék hírek
NNI: online kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy nagyszabású akció keretében
Az online térben is működő nemzetközi kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy egyedülálló akció keretében
2025. Október 13. 07:48, hétfő | Kék hírek
BRFK: milliókat csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek hazudó férfi egy kétségbeesett anyától
Mintegy 20 millió forintot csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek kiadó 53 éves férfi egy kétségbeesett anyától, a bűncselekményt kihallgatáson beismerő B. Gábort letartóztatták - közölte a a Budapesti Rendőr-főkapitányság.
2025. Október 09. 07:40, csütörtök | Kék hírek
Azonnali hatállyal elbocsátottak egy beteget bántalmazó mentőst
Azonnal hatállyal megszüntette az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) annak a mentősnek a munkaviszonyát, aki brutálisan bántalmazott egy férfit kedden Heves vármegyében - közölte az OMSZ szerdán az MTI-vel.