Hírek
2018. Április 16. 13:42, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Elindult az ország legnagyobb ruhagyűjtő akciója
Elindult az Adok-kapok napok elnevezésű jótékonysági akció, az ország legnagyobb ruhagyűjtése, melynek keretében a feleslegessé vált, de jó állapotú ruhákat május 6-ig a biatorbágyi Premier Outletbe várják a szervezők
- mondta el Gáncs Kristóf, az Ökumenikus Segélyszervezet kommunikációs igazgatója az M1 aktuális csatorna hétfői műsorában.
A hatodik alkalommal megrendezett akció a gyerekruhagyűjtésre fókuszál - tette hozzá.
Elmondta: az Ökumenikus Segélyszervezet nagyon sok átmeneti otthonban, intézményben foglalkozik gyerekekkel, így nagy az igény a gyerekruhákra, amelyekből az elmúlt években arányaiban kevés érkezett.
Most először pénzzel is - a 1353-as adományvonal hívásával vagy a segelyszervezet.hu oldalon való utalással - lehet támogatni a mozgalmat, ezzel a ruhák célba érését segíthetik az adományozók - fűzte hozzá Gáncs Kristóf.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 19. 15:00, vasárnap | Belföld
Pósfai Gábor: a mielőbbi bérrendezés a legfontosabb feladat a belügyi ágazatban
A mielőbbi bérrendezést nevezte a belügyi ágazatban a legfontosabb feladatnak Pósfai Gábor belügyminiszter szombati Facebook-bejegyzésében.
2026. Július 19. 14:00, vasárnap | Belföld
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli államfőre lenne szükség
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli köztársasági elnökre lenne szükség.
2026. Július 19. 11:00, vasárnap | Belföld
Kármán András: a Tisza-kormány átfogó adóügyi módosító csomagot nyújtott be a parlamentnek
2026. Július 19. 08:34, vasárnap | Belföld
Sulyok Tamás aláírja a 17. alaptörvény-módosítást
Sulyok Tamás köztársasági elnök aláírja az alaptörvény tizenhetedik módosítását. A módosítás hatálybalépését követő napon a hivatalban lévő köztársasági elnök megbízatása megszűnik.
