Hírek
2020. Január 18. 07:09, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Eljárás indult egy hamis engedélyekkel játszó labdarúgó és edzője ellen
Közokirat-hamisítás miatt indult eljárás egy hamis engedélyekkel játszó labdarúgó és edzője ellen - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon pénteken.
Közölték: a 18 éves sportoló egy november 3-i, Zircen rendezett mérkőzésen úgy lépett pályára, hogy őt a 41 éves edzője egy másik játékos adataival kiállított versenyengedély és az ahhoz tartozó sportorvosi engedély bemutatásával szerepeltette.
A rendőrség a játékos és az edző ellen is közokirat-hamisítás miatt indított eljárást - írták.
A Magyar Labdarúgó Szövetség megyei igazgatóságának honlapja szerint november 3-án Zircen Zirc-Csabrendek megyei másodosztályú férfi labdarúgó-mérkőzést játszottak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 19. 15:00, vasárnap | Belföld
Pósfai Gábor: a mielőbbi bérrendezés a legfontosabb feladat a belügyi ágazatban
A mielőbbi bérrendezést nevezte a belügyi ágazatban a legfontosabb feladatnak Pósfai Gábor belügyminiszter szombati Facebook-bejegyzésében.
2026. Július 19. 14:00, vasárnap | Belföld
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli államfőre lenne szükség
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli köztársasági elnökre lenne szükség.
2026. Július 19. 11:00, vasárnap | Belföld
Kármán András: a Tisza-kormány átfogó adóügyi módosító csomagot nyújtott be a parlamentnek
2026. Július 19. 08:34, vasárnap | Belföld
Sulyok Tamás aláírja a 17. alaptörvény-módosítást
Sulyok Tamás köztársasági elnök aláírja az alaptörvény tizenhetedik módosítását. A módosítás hatálybalépését követő napon a hivatalban lévő köztársasági elnök megbízatása megszűnik.
