Városlista
2026. május 8, péntek - Mihály

Hírek

2020. Január 31. 16:07, péntek | Belföld
Forrás: mti

Emelkedik egyes szerencsejátékok ára

Emelkedik egyes szerencsejátékok ára

Emelkedik a Luxor, a Joker, a Kenó és a Puttó játékok ára és az azokon elérhető legnagyobb nyeremény összege - közölte a Szerencsejáték Zrt. pénteken az MTI-vel.

A közleményben azt írták, hogy a Luxor és a Joker részvételi feltételei február 15-én, a Kenóé 16-án, a Puttóé pedig 17-én változik meg.

A Joker és a Puttó ára 250-ről 300, a Kenó 200-ról 250, a Luxor 175-ről 200 forintra emelkedik. A Kenó esetében a legmagasabb elérhető nyeremény összege 1,25 milliárd forintra, a Puttó játéké pedig 15 millió forintra nő - ismertették.

Tudatták, hogy a Joker játékon magasabb fix nyeremények lesznek elérhetők: attól függően, hogy az utolsó két, három, négy vagy öt számjegyet találták el a kisorsolt Joker számból 1500, 15 ezer, 150 ezer, illetve 1,5 millió forintot nyerhetnek.

A részvételi díjak emelésével nagyobb főnyeremények is várják a Joker és a Luxor játékosokat a nyereményalap dinamikusabb növekedése mellett. A Joker esetében a főnyeremény összege továbbra is attól függ, hogy hány játékosnak sikerült mind a hat kisorsolt számot eltalálni - tették hozzá.

A játékok módosított részvételi szabályzatai elérhetők a www.szerencsejatek.hu oldalon.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 08. 13:00, péntek | Belföld

Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság főigazgatója

Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság (OKFŐ) főigazgatója. Révész János ezt a szervezet honlapján jelentette be csütörtökön. A főigazgató május 8-ával nyújtotta be lemondását, munkaviszonya június végén szűnik meg.

2026. Május 08. 10:00, péntek | Belföld

Magyar Péter meghívta Magyarországra Giorgia Melonit

Magyar Péter Rómában találkozott Giorgia Meloni olasz kormányfővel, akit meghívott egy magyarországi látogatásra.

2026. Május 08. 07:09, péntek | Belföld

A kritikák miatt lemondott miniszterjelöltségéről Melléthei-Barna Márton

Lemondott igazságügyi miniszteri jelöltségéről Melléthei-Barna Márton, aki ezt Facebook-oldalán jelentette be csütörtökön.

2026. Május 08. 07:04, péntek | Belföld

Azbesztszennyezés - Zalában több településen utak, bicikliutak és parkolók is szennyezettek lehetnek

Zala vármegye több településére is szállíthattak osztrák kőbányákból származó azbesztszennyezett zúzalékot, amellyel utakat, bicikliutakat és parkolókat tölthettek fel