Városlista
2026. január 14, szerda - Bódog

Hírek

2021. Augusztus 14. 18:03, szombat | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Erőszakkal raboltak ki fiatalok egy idős férfit

Erőszakkal raboltak ki fiatalok egy idős férfit

Az ózdi rendőrök egy órán belül elfogták azt a két fiatalkorút, akik a megalapozott gyanú szerint erőszakkal vették el egy utcán sétáló idős férfi pénzét.

Az Ózdi Rendőrkapitányság rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást egy 16 éves és egy 17 éves helyi fiúval szemben – közölte a rendőrség.

A megalapozott gyanú szerint a két elkövető egy 82 éves férfitől vette el erőszakkal a pénzét.

A járőrök lakossági jelzés alapján jelentek meg - 2021. augusztus 12-én a délutáni órákban – az Ózd, Vasvár úton, mivel a bejelentő elmondása szerint látta, hogy egy idős embert megtámadt egy férfi, akinek társa is volt.

A rendőrök azonnal a helyszínre mentek és a megadott személyleírás alapján – a közterületi szolgálatot ellátó járőrök és körzeti megbízottak – egy órán belül elfogták a két fiatalt, akiket a rendőrkapitányságra előállítottak.

A nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki a két fiút, - akik elismerték a bűncselekmény elkövetését – majd őrizetbe vették őket.

Címkék: ózd, fiatal, rablás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld

Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll

Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.

2026. Január 14. 07:13, szerda | Belföld

Navracsics Tibor: az önkormányzati reform egyik alapvető fontosságú kérdése a szolidaritási hozzájárulás

Az önkormányzati reform egyik alapvető fontosságú kérdése a szolidaritási hozzájárulás - mondta a közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden a Facebook-oldalán közzétett videóban.

2026. Január 14. 07:12, szerda | Belföld

A köztársasági elnök április 12-re tűzte ki az országgyűlési választás időpontját

A köztársasági elnök április 12-re tűzte ki az országgyűlési választás időpontját - közölte a Sándor-palota kedden az MTI-vel.