Hírek
2016. Szeptember 14. 07:35, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Év végén bezár a bicskei befogadó állomás

A tervek szerint 2016. december 31-én megszűnik a bicskei befogadó állomás, ezért már most sem érkeznek új migránsok a táborba
- mondta a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára Bicskén, a Népszavazás 2016 című lakossági fórum előtt tartott sajtótájékoztatón kedden.
Kontrát Károly az MTI kérdésére közölte: nem lesz szükség a bicskei helyett máshol új tábort nyitni, mert az új kerítéssel megerősített fizikai határvédelem, a 3000 új határvadász és a szigorú szabályok alkalmazása szükségtelenné teszi ezt.
Pálffy Károly, Bicske polgármestere köszönetét fejezte ki Orbán Viktor miniszterelnöknek és a kormánynak azért, hogy meghallották a bicskeiek kérését, és úgy döntöttek, bezárják a tábort.
Nagyon várjuk ezt a pillanatot - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 08. 07:13, hétfő | Belföld
Hegyi Zsolt: a MÁV-csoport jobban teljesített az idei főszezonban, mint a tavalyiban
2025. Szeptember 08. 07:07, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: nemzeti konzultáció indul
A Tisza párt állítólagos adóemelési tervéről tervez konzultálni a kormány.
2025. Szeptember 08. 07:07, hétfő | Belföld
Kövér László: mindaz, ami az elmúlt 35 évben történt, összességében történelmi siker
Mindaz, ami az elmúlt 35 évben történt, összességében véve egy történelmi siker, amelyben, bár nemcsak a Fidesz vett részt, de tagjai sok tekintetben úttörők voltak