Hírek
2026. Április 05. 14:00, vasárnap |
Sport
Forrás: MTI
FA Kupa - A Liverpool kiütésével elődöntős a Manchester City
A tavalyi döntős Manchester City 4-0-ra legyőzte szombaton kora délután a Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal felálló Liverpoolt a labdarúgó angol FA Kupában, és a legjobb négy közé jutott.
A Premier League mostani idényében 22 gólnál tartó Erling Haaland mesterhármast szerzett, de a norvég csatár mellett a ghánai Antoine Semenyo is betalált. Négygólos City-vezetésnél Mohamed Salah tizenegyest rúghatott, de az egyiptomi támadó bal alsó sarokra tartó lövését James Trafford kiütötte.
Szoboszlai Dominik és Kerkez Milos végigjátszotta a negyeddöntőt, utóbbi játékos a 65. percben sárga lapot kapott.
FA Kupa, negyeddöntő:
Manchester City-Liverpool 4-0 (2-0)
később:
Chelsea-Port Vale 18.15
Southampton-Arsenal 21.00
vasárnap játsszák:
West Ham United-Leeds United 17.30
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 06. 11:49, szombat | Sport
Magyar-finn - Varga duplájával hazai siker
A magyar labdarúgó-válogatott 2-1-re legyőzte a finn csapatot a Puskás Arénában pénteken rendezett barátságos mérkőzésen.
2026. Június 05. 10:00, péntek | Sport
Magyar-finn - Rossi: Szappanos kezd a kapuban
Marco Rossi szövetségi kapitány elárulta, hogy a magyar labdarúgó-válogatottól búcsúzó kapus, Szappanos Péter kezd majd pénteken a finnek elleni barátságos mérkőzésen.
2026. Június 03. 14:00, szerda | Sport
Másfél évtizedes sláger hódít Boszniában a labdarúgó-világbajnokság előtt
2026. Június 03. 10:00, szerda | Sport
Férfi kézilabda NB I - Harmincadik alkalommal bajnok a Veszprém
A Veszprém harmincadik alkalommal nyerte meg a férfi kézilabda NB I-et, mivel 36-34-re győzött a Szeged otthonában kedden, a döntő második mérkőzésén.
