Hírek
2014. Június 16. 13:49, hétfő |
Sport
Forrás: lvp
Felébredt Schumacher – elhagyta a kórházat
Felébredt a kómából Michael Schumacher hétszeres Formula–1-es világbajnok, menedzsere hivatalos közleménye szerint pedig el is hagyhatta a kórházat és megkezdődött a hosszúnak ígérkező rehabilitációja.
Michael Schumacher nincs már kómában, sőt elhagyta a grenoble-i klinikát, és elkezdi a hosszú rehabilitációt, közölte hivatalos közleményben Sabine Kehm. Schumacher menedzsere hozzátette, a család nem győzi köszönni az orvosok, az ápolók és a terapeuták segítségét.
„Rengeteget dolgoztak, különösen az első időszakban. Mindenkinek köszönjük a segítséget és jókívánságokat” – olvasható a közleményben, melyben a család hangsúlyozza, hogy a rehabilitáció a nyilvánosság kizárásával történik, ezért mindenki megértését kérik.
A német Bild mindemellett beszámolt arról is, hogy Schumacher képes kommunikálni a környezetével, elsősorban feleségével, Corinnával és gyerekeivel. A rekorder pilóta rehabilitációja a lausanne-i egyetemi kórházban zajlik majd.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 06. 17:00, péntek | Sport
Forma-1 - A hétvégi Ausztrál Nagydíjon ugrik először a mezőny az ismeretlenbe
2026. Március 06. 16:00, péntek | Sport
Premier League - Szoboszlaié lehet február legszebb gólja
Szoboszlai Dominiknak a Manchester City elleni szabadrúgásgólja is jelölt február legszebb találatára az angol labdarúgó-bajnokság hivatalos honlapján.
2026. Március 05. 08:04, csütörtök | Sport
MOL Magyar Kupa - A négy között a Zalaegerszeg
A Zalaegerszeg hazai pályán 1-0-ra legyőzte szerdán a másodosztályú Soroksárt a labdarúgó MOL Magyar Kupa negyeddöntőjében.
