Hírek
2022. Szeptember 16. 09:08, péntek |
Belföld
Forrás: Infovárosok
Gulyás Gergely: Hamarosan dönt a kormány az árstopról
„Legkésőbb a jövő héten” – mondta a miniszter arra a kérdésre a HÍR TV stúdiójában, hogy mikor döntenek a Magyarországon érvényben lévő üzemanyag- és élelmiszerárstopról, valamint a kamatstopról. A miniszter hozzátette, hogy minél tovább szeretnék fenntartani az árstopokat, mert a mostani gazdasági helyzetben ez sokaknak nagy segítséget jelent. Az üzemanyagpiac érintettjei ugyanakkor úgy látják, hogy itt lenne az ideje annak, hogy teljesen feloldják a benzinárstopot.
Fotó: MTI
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 20:10, kedd | Belföld
V4-csúcs - Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért
A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.
2026. Június 23. 09:04, kedd | Belföld
Magyar Péter: arra számítunk, hogy a legfőbb ügyész rövidesen le fog mondani
Arra számít a kormány, hogy a legfőbb ügyésznek rövidesen le kell mondania, és le is fog mondani - mondta hétfőn sajtótájékoztatón Magyar Péter miniszterelnök, Budapesten.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
