Városlista
2025. június 6, péntek - Norbert

Hírek

2017. Július 16. 09:28, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Halálos baleset történt Paks és Dunaföldvár között

Halálos baleset történt Paks és Dunaföldvár között

Frontálisan ütközött két autó vasárnap reggel a 6-os főúton, Paks és Dunaföldvár között, a balesetben egy ember meghalt, ketten könnyebben megsérültek

- tájékoztatta a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-t. Molnár Ágnes közlése szerint egy Paks irányába tartó autó a főút 96-os kilométerénél eddig ismeretlen okból áttért a szemközti sávba. A sofőr, aki egyedül ült a járműben, a helyszínen meghalt. A másik autóban négyen ültek, közülük ketten könnyű sérülést szenvedtek.

A rendőrök a helyszíni szemle és műszaki mentés idejére az M6-os autópályára terelik a forgalmat a 86-os és a 97-es kilométerszelvény között.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 05. 07:56, csütörtök | Belföld

Kocsis Máté: nem szavaz nyár előtt az Országgyűlés az átláthatósági törvényről

Leveszik az átláthatósági törvényt a törvényalkotási bizottság csütörtöki napirendjéről, és nem szavaz róla az Országgyűlés nyár előtt - mondta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője az Indexnek.

2025. Június 05. 07:55, csütörtök | Belföld

Hőség - Másodfokú hőségriasztás lépett életbe

Életbe lépett csütörtökön 0 órakor az országos tisztifőorvos által az ország egész területére kiadott másodfokú hőségriasztás, amely vasárnap éjfélig tart.

2025. Június 05. 07:53, csütörtök | Belföld

Gulyás Gergely: nem kifelé tartunk a háborúból, hanem befelé

A háború egyelőre nem a béke irányába halad, sőt az elmúlt héten történtek csökkentik a valószínűségét a gyors békének - jelentette ki Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter a szerdai kormányülést követő Kormányin