Városlista
2025. április 17, csütörtök - Rudolf

Hírek

2018. Április 13. 07:24, péntek | Belföld
Forrás: mti

Halálos gázolás miatt késnek a vonatok a Budapest-Vác-Szob vonalon

Halálos gázolás miatt késnek a vonatok a Budapest-Vác-Szob vonalon

Halálos gázolás történt a Budapest-Vác-Szob vonalon, emiatt 15-20 perces késésre kell számítani - közölte a Mávinform pénteken reggel az MTI-vel.

A vasúttársaság közleménye szerint Verőce és Vác között a Szobról Budapestre tartó személyvonat elgázolt egy embert.

A vonat utasait a katasztrófavédelem munkatársai szállítják át a helyszínen megálló másik személyvonatba. A hatósági intézkedések ideje alatt azon a szakaszon a vonatok csak egy vágányon közlekedhetnek, váltakozó irányban. Így a menetidő 15-20 perccel hosszabb a Budapest-Vác-Szob vonalon.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 17. 07:40, csütörtök | Belföld

Mávinform: húsvétkor többletkapacitással működik a MÁV-csoport

A húsvéti ünnepek alatt jármű többletkapacitással működnek a MÁV-csoport szolgáltatásai mindenhol ahol szükséges - tájékoztatta a Mávinform szerdán az MTI-t.

2025. Április 17. 07:36, csütörtök | Belföld

Magyarországon vizsgálódik a LIBE küldöttség

Az uniós értékek helyzetével kapcsolatos témákat vizsgált az Európai Parlament Állampolgári Jogi, Bel- és Igazságügyi Bizottsága (LIBE) öttagú küldöttsége három napon át Budapesten.

2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld

Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát

Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok