Hírek
2017. Június 09. 07:24, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Háromnapos intenzív rendőrségi akció az ittas vezetők miatt
Háromnapos, országos közlekedésbiztonsági akciót indít pénteken az ittas és a bódult állapotban vezetők kiszűrésére a rendőrség.
Az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) internetes oldalán azt közölte: az Európai Közlekedésrendészeti Szervek Hálózata - TISPOL - éves ellenőrzési terve alapján a rendőrség Magyarország egész területén fokozottan ellenőrzi a gépjárműveket péntek és vasárnap között.
Az akció része az európai szintű, összehangolt közúti ellenőrzésnek. A háromnapos kampány célja az ittas vagy bódult állapotban lévő járművezetők kiszűrése.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld
MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron
Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.
2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld
Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője
A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.
2026. Január 18. 08:00, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni
Biztosan tudjuk, hogy csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Miskolcon, a Digitális Polgári Körök háborúellenes gyűlésén.
