Hírek
2021. Február 22. 11:47, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusz
Határsértőket szállító embercsempész menekült el Fejérben

Kilenc illegális bevándorlót szállító embercsempész menekült el a rendőrök elől vasárnap késő este a 8111-es úton, Baracska külterületén - közölte hétfő reggel a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n.
A rendőrök ellenőrizni akarták a cseh rendszámú gépjárművet és a sofőrt, aki azonban elmenekült, még most is keresik.
A hátrahagyott személyautóban kilenc, magát szír és iraki állampolgárnak valló ember utazott, aki sem személyazonosságát, sem magyarországi tartózkodása jogszerűségét nem tudta igazolni. Őket visszakísérik az ideiglenes biztonsági határzárhoz - közölték.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 05. 07:59, péntek | Belföld
Szijjártó Péter elutasította lengyel kollégája, Radoslaw Sikorski újabb bírálatát
A magyar külügyminiszter szerint nem \"játszik más csapatban\"!
2025. Szeptember 04. 07:45, csütörtök | Belföld
Lázár János: aki a közutat versenyzésre használja, az a többi közlekedő életére tör
2025. Szeptember 04. 07:38, csütörtök | Belföld
A kínai győzelem napján vett részt Szijjártó Péter
Magyarország egy olyan ország, amely nem a világ blokkosodásában, hanem egy globális együttműködésben érdekelt - mondta a külügyminiszter.
2025. Szeptember 03. 07:18, szerda | Belföld
Panyi Miklós: több ezer ügyfél jelentkezett egy nap alatt a fix 3 százalékos hitelre
A fix 3 százalékos hitel iránti érdeklődés óriási, a bankoknál egy nap alatt több ezer ügyfél jelentkezett - közölte a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára kedden a Facebook-oldalán.