Hírek
2022. Augusztus 25. 15:01, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
Hepatitis miatt visszahívtak egy terméket a boltokból
Hepatitis A vírus esetleges jelenléte miatt az Ardo Hungary Kft. visszahívta a forgalomból a 2,5 és az egy kilogrammos gyümölcsös mix gyorsfagyasztott termékét
- hívta fel a figyelmet a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) csütörtökön. A hivatal a honlapján olvasható tájékoztatójában kiemelte: a visszahívás a 2,5 kilogrammos terméknél a 2024. májusi, az egy kilogrammos árunál pedig a 2024. novemberi minőségmegőrzési idejű árucikkekre vonatkozik.
Az élelmiszerlánc-biztonsági hivatal arra kéri a vásárlókat, hogy a fenti azonosítókkal rendelkező termékeket ne fogyasszák el.
További információkat a visszahívásról a hivatal honlapján lehet találni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 26. 07:02, hétfő | Belföld
Alig győzi a NAV a kínai kiscsomagok vámkezelését
A külföldről érkező vámkezelést igénylő kiscsomagok száma 2024-hez képest 50 százalékkal nőtt tavaly
2026. Január 26. 07:01, hétfő | Belföld
Enyhe, de borult, párás idő várható a jövő héten, többször kell csapadékra készülni
Jellemzően borult, párás, többfelé ködös idő várható a jövő héten és többször kell csapadékra - esőre, ónos szitálásra - is számítani, a szél olykor élénk, erős lesz.
2026. Január 25. 08:39, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 4. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 25. 08:38, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint az ukrán kormány Tisza néven indul a magyar parlamenti választáson
Az ukrán kormány is elindul a magyar parlamenti választáson a Tisza Párt nevében, így az április 12-i szavazás tétje, hogy Ukrajna vagy Magyarország
