Városlista
2025. április 16, szerda - Csongor

Hírek

2018. Július 01. 05:02, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Két embert mentettek ki a Dunából Budapesten

Két embert mentettek ki a Dunából Budapesten

Két embert mentettek ki a Dunából a tűzoltók szombaton Budapesten - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság a honlapján.

Kolozsi Péter, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője az MTI-nek elmondta, hogy szombat délután a Batthyány térnél egy nő esett a Dunába, a tűzoltóknak a segítségére siető férfit is ki kellett menteniük.

A férfit létrával, a nőt alpintechnikával, speciális hordágyon emelték ki a vízből. Mindkettejüket átadták a mentőknek, akik a helyszínen ellátták őket - tette hozzá Kolozsi Péter.

Címkék: budapest, duna

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld

Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát

Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok

2025. Április 16. 07:28, szerda | Belföld

Tízből hat általános iskolás diák szakképzési intézményt választ

Már tízből hat diák az általános iskola nyolcadik évfolyama után szakképzési intézményt választ a továbbtanulásra

2025. Április 16. 07:25, szerda | Belföld

Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antalt a szankciós listáról

Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antal Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető minisztert a szankciós listáról, ami világosan bizonyítja azt, hogy más szelek fújnak Washingtonban