Városlista
2025. június 5, csütörtök - Fatime

Hírek

2018. Február 02. 13:46, péntek | Kék hírek
Forrás: police.hu

Kétszer is ugyanott kapták el az ittas vezetőt 24 órán belül

Kétszer is ugyanott kapták el az ittas vezetőt 24 órán belül

24 órán belül kétszer, ugyanott intézkedtek egy 57 éves kocsivezetővel szemben a Zalaegerszegi Rendőrkapitányság járőrei, akinél felmerült az ittas járművezetés gyanúja.

Az egyenruhások először január 31-én 15 óra 15 perckor, majd másnap 9 óra 20 perckor Zalaegerszegen a Hatházi úton igazoltattak egy 57 éves zalaboldogfai férfit, aki Renault Clio típusú személyautóval közlekedett. Az ellenőrzés során a rendőrök alkoholszondát alkalmaztak a sofőrrel szemben, ami mindkétszer pozitív értéket mutatott.

A járőrök a férfit elfogták és mintavétel céljából előállították, majd járművezetői engedélye elvételét követően, járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indítottak vele szemben.

A gyanúsított kihallgatása során elmondta a rendőröknek, hogy előbb az otthonában, majd egy vendéglátóhelyen fogyasztott szeszes italt.

A Zalaegerszegi Rendőrkapitányság kezdeményezi a zalaboldogfai sofőr őrizetbe vétele mellett, a gyorsított eljárás keretében történő bíróság elé állítását.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 03. 07:43, kedd | Kék hírek

Kalapáccsal támadtak rá az Antall-kormány volt külügyminiszterére

Budapesten, egy belvárosi társasház kapualjában támadta meg az Antall-kormány volt külügyminiszterét és feleségét vasárnap délután egy férfi, aki kalapáccsal esett az idős házaspárnak.

2025. Május 29. 16:00, csütörtök | Kék hírek

Vádat emeltek egy nő ellen, aki egy 15 éves lányt kényszerített szexmunkára

A Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség minősített emberkereskedelem és gyermekpornográfia miatt vádat emelt egy bajai nővel szemben, aki a fia náluk lakó, kiskorú barátnőjét fenyegetéssel és erőszakkal szexmunkára bírta rá.

2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek

Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban

Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.

2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek

Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség

A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.