Hírek
2019. Augusztus 02. 15:41, péntek |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Koppenhágából hozták haza a tolvajt
Európai elfogatóparancs volt érvényben az ellen a 29 éves férfi ellen, akit a rendőrök Dániában fogtak el.
A Kaposvári Járásbíróság januárban üzletszerűen elkövetett lopás bűntett elkövetésének gyanúja miatt körözést rendelt el N. András kaposvári lakos ellen. Az adatgyűjtésnek köszönhetően a nyomozók beazonosították a gyanúsított tartózkodási helyét, akit az ellene érvényben lévő európai elfogatóparancs alapján Koppenhágában fogtak el a Nemzetközi Bűnügyi Együttműködési Központ munkatársai.
A gyanúsítottat a kaposvári rendőröknek augusztus 1-jén éjfél után 20 perccel adta át a NEBEK a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren. A férfit előállították a Kaposvári Rendőrkapitányságra, majd - bűnügyi őrizetbe vétele mellett - gyanúsítottként hallgatták ki és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 20. 11:00, hétfő | Kék hírek
Agresszíven viselkedett egy csornai benzinkúton - Videó
Meghökkentő jelenet zajlott egy csornai benzinkúton.
2026. Július 12. 14:00, vasárnap | Kék hírek
Megtalálták az igazoltató rendőrt elgázoló sofőrt
Megtalálták azt a férfit, aki csütörtökön elgázolt egy igazoltató rendőrt, majd megállás nélkül elhajtott - közölte szombaton a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság.
2026. Július 11. 12:00, szombat | Kék hírek
Letartóztattak egy doktornőt, aki megölhetett egy embert a Szent János Kórházban
A Tények információi szerint emberölés történhetett a Szent János Kórházban, az ügyben egy 32 éves orvosnőt gyanúsítanak
