Hírek
2019. Május 16. 05:02, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti- fotó: police.hu
Már több mint száz körözött bűnözőt fogtak el a rendőrség akciósorozatában
Már 106 körözött bűnözött fogtak el a rendőrség régiós akciósorozatában idén - közölte a rendőrség szerdán a honlapján.
Mint írták: a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) folytatta az idei évben bevezetett régiós körözési akciósorozatát, amelynek harmadik hullámában a Belvárosban, Erzsébetvárosban és Angyalföldön tartott ellenőrzést.
Az érintett kerületi rendőrkapitányságokkal, a közrendvédelmi főosztállyal és a bűnügyi bevetési osztállyal együttműködve május 14-én 5 órától 15 óráig tartottak körözési akciót Budapesten az V., VII. és a XIII. kerületben. Ebben az akcióban 44 körözött embert fogtak el a rendőrök. Az elfogott embereket bűncselekmények elkövetésének gyanúja, illetve szabadságvesztés letöltésének elmulasztása miatt körözték.
Felidézték: az idén kezdődött új típusú régiós körözési modell első két hulláma március 6-án Zuglót és Józsefvárost, április 3-án Terézvárost, Pesterzsébetet és Soroksárt érintette. Ezekben összesen 62 körözöttet fogtak el.
Azt írták: a BRFK a következő időszakban is folytatja a főváros több kerületét érintő közbiztonsági és körözési akciósorozatát.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 05. 14:56, csütörtök | Belföld
Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt.
A nemzetközileg elismert zeneszerző, producer és előadó, Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt
2026. Március 05. 11:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Nem emelnek árat az oroszok
Magyarország garanciát kapott arra, hogy Oroszország a nemzetközi energiaválság ellenére változatlan áron szállítja le a hazánk ellátásához szükséges földgázt és kőolajat
2026. Március 05. 10:00, csütörtök | Belföld
Ismét az ATV-nek adott interjút Orbán Viktor
Nem lesz vita Magyar Péterrel, \"a Tisza Párt elnöke nem szuverén ember, az ukránok és a brüsszeliek tartják a markukba és ilyen emberrel nem vitázunk\".
2026. Március 05. 08:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: a magyar középvállalatokat, start-upokat fogjuk támogatni
A Tisza Párt az összeszerelő üzemek helyett a magyar középvállalatok és a start-upok támogatását helyezi a középpontba - mondta a párt gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője szerdán Kistarcsán.
