Hírek
2011. Október 23. 07:25, vasárnap |
Belföld
Forrás: HírTV
Megnyílt az Audi győri óriásközpontja

Megnyílt Győrben az Audi projekt- és oktatóközpontja, melyben többek közt a leendő munkatársak kiválasztása is zajlik majd. A létesítményben kaptak helyet az új járműgyári projektirodák is.
Az új oktatóközponttal lehetővé válik a szakképzési paletta bővítése is. A 11 000 négyzetméteres oktatóközpontban naponta több mint 100 munkatárs vehet részt képzéseken és gyakorlatorientált tréningeken. (lm)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 06. 07:27, péntek | Belföld
NGM: a hőségben figyelni kell a dolgozók megfelelő folyadékpótlására és a pihenőidők beiktatására
2025. Június 05. 07:56, csütörtök | Belföld
Kocsis Máté: nem szavaz nyár előtt az Országgyűlés az átláthatósági törvényről
Leveszik az átláthatósági törvényt a törvényalkotási bizottság csütörtöki napirendjéről, és nem szavaz róla az Országgyűlés nyár előtt - mondta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője az Indexnek.
2025. Június 05. 07:55, csütörtök | Belföld
Hőség - Másodfokú hőségriasztás lépett életbe
Életbe lépett csütörtökön 0 órakor az országos tisztifőorvos által az ország egész területére kiadott másodfokú hőségriasztás, amely vasárnap éjfélig tart.
2025. Június 05. 07:53, csütörtök | Belföld
Gulyás Gergely: nem kifelé tartunk a háborúból, hanem befelé
A háború egyelőre nem a béke irányába halad, sőt az elmúlt héten történtek csökkentik a valószínűségét a gyors békének - jelentette ki Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter a szerdai kormányülést követő Kormányin