Hírek
2024. Február 06. 15:01, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Meteorológia: idén először mértek 20 Celsius-fokot

Ebben az évben először kedden mértek 20 Celsius-fokot Magyarországon - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán.
Bejegyzésükben azt írták: a délnyugati szél megtette hatását, az ilyenkor szokásosnál jóval enyhébb az idő, Sopronhorpácsnál kora délután már 20,3 fokot regisztráltak.
Az erre a napra vonatkozó melegrekordot, 21 Celsius-fokot 2004-ben, Kiskunhalason mérték.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Február 09. 09:51, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai
A televízióban közvetített számsorsoláson az alábbi nyerőszámokat húzták ki szombaton az ötös lottón:
2025. Február 09. 09:50, vasárnap | Belföld
MOHU: a hulladékkoncesszió bevételeiből biztos nem veszi meg Rákosrendezőt a főváros
A hulladékkoncesszió bevételeiből biztos nem veszi meg Rákosrendezőt a főváros – közölte a MOHU szombaton az MTI-vel.
2025. Február 09. 09:46, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: tegnap mi voltunk az eretnekek, ma mi vagyunk a mainstream
Tegnap mi voltunk az eretnekek, ma mi vagyunk a mainstream. Tegnap azt mondták, mi vagyunk a múlt, ma már mindenki látja, hogy mi vagyunk a jövő.
2025. Február 09. 09:42, vasárnap | Belföld
Újabb épületek születtek újjá a Budai Várban
Újabb állomásához ért a Budai Vár újjáépítését célzó Hauszmann program - közölte a Kormányzati Tájékoztatási Központ (KTK) pénteken az MTI-vel.