Hírek
2011. November 24. 14:58, csütörtök |
Belföld
Forrás: STOP/Autolabor.hu
Minden eddiginél gyorsabb lesz a továbbcsiszolt Nissan GT-R - VIDEÓ

Hihetetlen, de már 2,84 másodpercnél jár a 0-100 km/órás sprintidő.
Az eddig sem volt vitatéma, hogy a Nissan GT-R gyors. Nagyon gyors. Egyre gyorsabb! A 2010-es, 480 lóerős változat még 3,5 szekundum alatt tudta le a 0-100-as sprintet, míg a 2011-es, 530 paripásra hízott változat már 3,0 kerek másodperc alatt repült fel álló helyzetből ugyanarra a sebességre.
Jövőre azonban egy eddigieknél is erősebb változat lát majd napvilágot a Ferrari- és Porsche-verő négyszemélyesből. A 2012-es, már 550 lóerőt birtokló GT-R R35 mindössze 2,84 másodpercet igényel az ember életéből, hogy katapultálhassa 0-ról 100 km/órás tempóra.
További részletek az Autolabor.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 04. 18:39, péntek | Belföld
Orbán Balázs: indul az ukrán bosszúhadjárat amiatt, hogy Magyarország nem támogatja Ukrajna EU-csatlakozását
Indul az ukrán bosszúhadjárat amiatt, hogy hazánk nem támogatja Ukrajna EU-csatlakozását - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója csütörtökön Facebook-oldalán
2025. Július 04. 09:00, péntek | Belföld
Orbán Viktor: az Európai Bizottság tévúton jár, ha azt gondolja, az emberek nélkül is meg lehet hozni egy egész Európa sorsát meghatá
Az Európai Bizottság tévúton jár, azt gondolja, hogy az emberek nélkül is meg lehet hozni egy egész Európa sorsát meghatározó fontos döntést, de téved, az ukrán uniós tagság nem fog megtörténni
2025. Július 04. 08:03, péntek | Belföld
Hőség - Meteorológia: az elmúlt egy hétben 4 centimétert csökkent a Balaton átlagos vízállása
A Balaton erős párolgása miatt az elmúlt egy hétben már 4 centimétert csökkent a tó átlagos vízállása - közölte a HungaroMet Zrt. pénteken a honlapján.
2025. Július 03. 07:34, csütörtök | Belföld
Mávinform: hosszabb a menetidő a győri fővonalon
Késésekre kell számítani kedd délután a győri vasúti fővonalon, ahol egy műszaki hibás vonat okozott fennakadást.