Hírek
2012. Április 02. 07:23, hétfő |
Bulvár
Forrás: Story Online
Napi két almán és egy turmixon él a hollywoodi sztár

Legújabb szerepe miatt három hét alatt majdnem tíz kilót kell fogynia Anne Hathawaynek, ezért a színésznő kegyetlen diétába kezdett.
Önsanyargató villámdiétára kényszerült Anne Hathaway, ugyanis A nyomorultak új filmváltozatában játszott szerepe miatt alig három hét alatt kilenc és fél kilótól kell megszabadulnia. A 29 éves színésznőnek azért kell ilyen rövid idő alatt ennyire lefogynia, mert most jutott odáig a stáb, hogy leforgassák karaktere, Fantine halálát, a határidők pedig szorítják őket.
Hathaway a hírek szerint naponta mindössze két almát és egy proteinturmixot fogyaszt, amivel hatalmas kockázatot vállal, de nem tehet mást, mert a szerződése köti. "Egyáltalán nem kellemes a dolog, de egy ilyen nagy költségvetésű filmnél rendkívül szigorú az időbeosztás - mondta el egy bennfentes. - Anne maga is tudja, hogy nagyon veszélyes, amit csinál, ezért minden héten alaposan átvizsgálják az orvosok, hogy biztosan rendben legyen minden."
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 04. 07:12, szerda | Bulvár
Magyar Pepsi kerül a magyar polcokra
A Szentkirályi Magyarország Kft. beruházása nyomán hazatér a Pepsi gyártása, innentől kezdve a hazai boltok piacain megtalálható Pepsi termékeket import helyett helyben fogják gyártani -
2025. Június 04. 07:11, szerda | Bulvár
Szagmentes újrahasznosított műanyagokat fejlesztett ki a Mol
Egyéves kutatómunkával olyan szagmentes újrahasznosított műanyagot fejlesztett ki a Mol, amit a piaci igényeknek megfelelően az autók belső alkatrészeinek keverékeihez és csomagolóanyagok gyártásához is lehet használni.
2025. Június 03. 07:39, kedd | Bulvár
Titokban tartottak gladiátorjátékokat a római Colosseumban
Az egyik vezető nemzetközi szállásportál vendégei között gladiátorjátékokon való részvételt hirdetett meg a római Colosseumban, az eseményt éjszaka, teljes titokban rendezték meg a La Repubblica értesülései szerint.
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár
A kormány szerint egyre több Voks levél tűnik el
Egyre több jelzés érkezik a kormányzathoz arról, hogy a megtörtént kézbesítés ellenére nem érkeznek meg a címzettekhez azok a Voks 2025 szavazólapok, amelyeken Ukrajna uniós csatlakozásáról nyilváníthatnak véleményt a választópolg