Hírek
2018. Április 19. 15:20, csütörtök |
Belföld
Forrás: police.hu
Négy teherkocsi és egy autó ütközött az M1-esen

Herceghalom térségében négy teherkocsi és egy autó ütközött csütörtök délután, a balesetben érintett járművek miatt torlódásra kell számítani.
Eddig tisztázatlan körülmények között négy teherkocsi és egy autó ütközött össze csütörtökön 13 órakor az M1-es autópálya főváros felé vezető oldalán, a 28-as és a 29-es kilométerszelvény között.
Az elsődleges információk alapján a balesetben egy fő megsérült. A helyszínelés és a műszaki mentés idejére a rendőrök a forgalmat Bicskénél az autópályáról leterelik.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 07. 09:41, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: továbbra is biztosított az energiaszállítás Oroszország felől
Európa folyamatos energiaválságokkal néz szembe, Magyarországon azonban továbbra is biztosított az ellátás, hiszen akadálytalan a tranzit Oroszország felől - közölte pénteken Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter.
2025. Június 07. 09:40, szombat | Belföld
Hőség - Magas középhőmérsékletre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat szombaton és vasárnap
Szombaton és vasárnap is 27 Celsius-fok fölé emelkedhet a napi középhőmérséklet az ország egy részén - derül ki a HungaroMet Zrt. az pénteki veszélyjelzéseiből.
2025. Június 06. 07:27, péntek | Belföld
NGM: a hőségben figyelni kell a dolgozók megfelelő folyadékpótlására és a pihenőidők beiktatására
2025. Június 05. 07:56, csütörtök | Belföld
Kocsis Máté: nem szavaz nyár előtt az Országgyűlés az átláthatósági törvényről
Leveszik az átláthatósági törvényt a törvényalkotási bizottság csütörtöki napirendjéről, és nem szavaz róla az Országgyűlés nyár előtt - mondta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője az Indexnek.