Városlista
2026. január 20, kedd - Sebestyén

Hírek

2017. Szeptember 03. 10:24, vasárnap | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Negyven kiló marihuánát találtak a pénzügyőrök Röszkén

Negyven kiló marihuánát találtak a pénzügyőrök Röszkén

Negyven kilogramm marihuánát találtak a pénzügyőrök egy montenegrói férfi autójában a röszkei határátkelőhelyen, a sofőrt őrizetbe vették - tájékoztatta az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata az MTI-t.

A közlemény szerint az eset pénteken történt. A Nemzeti Nyomozó Iroda munkatársai a jármű bűnügyi szemléjekor az autó alváza és a környezetvédelmi tálca között elrejtve, 55 csomagban, 40 kilogramm kábítószer-gyanús növényi törmeléket, a gyorsteszt szerint marihuánát találtak.

A szállítmány hatóanyag-tartalma feltehetően meghaladja a különösen jelentős mennyiség alsó határát, feketepiaci értéke mintegy 80 millió forint.

A nyomozók a 21 éves montenegrói állampolgárt őrizetbe vették és kezdeményezték előzetes letartóztatását.

Címkék: drog, mariguána, röszke

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 20. 07:12, kedd | Belföld

MÁV-csoport: 13 százalékot meghaladó keresetnövekedés az idén

A kiegészítő bérfejlesztéssel a MÁV-csoport dolgozóinak alapbére 9,6 százalékkal nő, az összes emelést és juttatást beleszámolva 13 százalékkal kereshetnek többet az idén

2026. Január 19. 07:25, hétfő | Belföld

Izraeli-palesztin - Orbán Viktor közzétette Donald Trump meghívólevelét a gázai Béketanácsba

Közzétette vasárnap a Facebookon Orbán Viktor miniszterelnök azt a levelet, amelyben Donald Trump amerikai elnök meghívja Magyarországot a gázai Béketanácsba, és azt is közölte, hogy elfogadta a felkérést.