Hírek
2011. Augusztus 23. 07:25, kedd |
Belföld
Forrás: OrientPress
Nem változik az üzemanyagok ára
Változatlanok maradnak az üzemanyagárak ezen a héten a hazai töltőállomásokon - értesült piaci forrásokból a holtankoljak.hu. Így a benzin országos átlagos ára 378 forint marad, míg a gázolajé 366 forint.
A különböző töltőállomások árai között azonban továbbra is igen nagy különbségek tapasztalhatók. A benzin esetében több mint 35 forint az eltérés a legolcsóbb és a legdrágább töltőállomás árai között, van még kút, ahol 399,90 forint egy liter benzin. Gázolajat kereken 40 forinttal vásárolhatunk olcsóbban a legalacsonyabb árú kútnál, a legdrágább töltőállomás árához képest. Bioetanolt 292 forintos átlagáron kapunk, az autógáz átlagos ára 207 forint. Idén eddig 17 forinttal nőtt a benzin, míg 15 forinttal a gázolaj ára. A legmagasabb benzin-átlagár 390, a legmagasabb dízel-átlagár pedig 377 forint volt ebben az évben.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld
MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron
Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.
2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld
Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője
A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.
2026. Január 18. 08:00, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni
Biztosan tudjuk, hogy csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Miskolcon, a Digitális Polgári Körök háborúellenes gyűlésén.
