Hírek
2024. November 12. 08:11, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Nemzeti konzultáció - Országjárásra indulnak a Fidesz és a KDNP vezető politikusai
Országjárásra indulnak a Fidesz és a KDNP vezető politikusai - jelentette be hétfőn a Facebook-oldalán közzétett videóban a Fidesz - KDNP kommunikációs igazgatója.
Menczer Tamás megfogalmazása szerint a nemzeti konzultáción a jövőről kell dönteni, egyetértési pontokat kell kialakítani.
Arra kérte az embereket, hogy vegyenek részt a nemzeti konzultációban, ha egyetértenek a kormány és a kormánypártok céljaival, a jövedelmek növelésével, a munkáshitellel, a megfizethető lakhatással, a kis- és középvállalkozók támogatásával vagy a 13. havi nyugdíj állandósításával.
Felhívta a figyelmet arra, hogy ha nem a magyar emberek döntenek, akkor "Brüsszel és Brüsszel alázatos magyar szolgái döntenek helyettünk". Hozzáttette: a brüsszeli tervek mindig rezsi- és adóemelést jelentenek, valamint a bérek és a nyugdíjak csökkentését.
Akkor tudják megvédeni a magyar érdekeket, ha azt látják, hogy a magyar emberek a kormány mögött állnak - hangsúlyozta Menczer Tamás. "Döntsünk mi a saját sorunkról, vegyünk részt a nemzeti konzultációban, és találkozzunk az országjárás során" - fogalmazott a politikus.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 23. 07:14, péntek | Belföld
Enyhít szorításán a fagy és többfelé várható csapadék a hétvégén
2026. Január 23. 07:14, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: nem tartozik Ukrajnára, hogy mire költjük magyar adófizetők pénzét
2026. Január 23. 07:09, péntek | Belföld
Orbán Viktor: Magyarország ott van a Béketanács alapítói között
Ma Davosban az amerikai elnök egy új kezdeményezést indított útjára. Béketanácsnak hívják. Magyarország ott van az alapító országok között, mert Magyarországnak békére van szüksége, hogy fejlődni tudjon
2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be
Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.
