Hírek
2023. Január 30. 07:26, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Nyílt napot tartanak a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen csütörtökön

Online nyílt nappal várja az érdeklődőket a Nemzeti Közszolgálati Egyetem (NKE) csütörtökön, a programokat az egyetem Facebook-oldalán követhetik az érdeklődők délután 4 órától.
Az NKE tájékoztatása szerint a nyílt napon interjút láthatnak az érdeklődők Deli Gergely rektorral, az egyetem nemzetközi kapcsolatairól pedig Koller Boglárka nemzetközi rektorhelyettes ad tájékoztatást.
Az Államtudományi és Nemzetközi Tanulmányok Kar képzéseit Méhes Tamás oktatási dékánhelyettes mutatja be, a Víztudományi Kar képzéseiről Bíró Tibor dékán beszél, a Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar képzéseit Szászi Gábor ezredes, oktatási dékánhelyettes ismerteti. A Rendészettudományi Kar képzéseiről Hautzinger Zoltán ezredes, oktatási dékánhelyettes, a Katasztrófavédelmi Intézet képzéseiről pedig Érces Gergő őrnagy, megbízott tanszékvezető tart előadást.
A nyílt napon egyetemi hallgatók mesélnek arról, milyen egy nap a Ludovika Campuson, a Bajai Campuson és a Zrínyi Campuson, a leendő hallgatóknak emellett virtuális túrákon is bemutatják az egyetemi kampuszokat. A képzések és az egyetemi sportélet bemutatása mellett egykori hallgatók is beszámolnak az egyetem elvégzése utáni életpályájukról.
A nyílt napon az érdeklődők Paplogó Editnek, az oktatási és tanulmányi iroda vezetőjének tehetik fel a felvételivel kapcsolatos kérdéseiket.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 25. 07:45, péntek | Belföld
Orbán Balázs: veszélyes, rázós átmeneti időszak előzheti meg az új világrend kialakulását
A miniszterelnök politikai igazgatója arra figyelmeztetett csütörtökön Tusnádfürdőn, hogy az az átmeneti időszak, ami az új világrend előtt következik, nagyon veszélyes, rázós lehet.
2025. Július 25. 07:44, péntek | Belföld
AM: komplex támogatási program segíti a ragadós száj- és körömfájás sújtotta állattartó telepeket
2025. Július 24. 07:28, csütörtök | Belföld
Kiesett autókerék okozott többszáz négyzetméteres tüzet
Kiesett autókerék okozott balesetet és háromszáz négyzetméteren tüzet a 42-es főút Berettyóújfalu és Földes közötti szakaszán, az utat teljes szélességében lezárták - közölte a katasztrófavédelem honlapján szerda délután.
2025. Július 24. 07:27, csütörtök | Belföld
Csütörtöktől a legmagasabb fokozatú hőségriasztás lép életbe
Csütörtöktől harmadfokúra emelte és szombat éjfélig meghosszabbította a jelenlegi másodfokú hőségriasztást az ország egész területére az országos tisztifőorvos.