Városlista
2026. április 15, szerda - Tas, Anasztázia

Hírek

2013. Január 11. 05:00, péntek | Belföld
Forrás: mno.hu

Összkerékhajtás a legerősebb Mercedes E osztályban

Összkerékhajtás a legerősebb Mercedes E osztályban

A Detroiti Autószalonon mutatkozik be a frissített Mercedes–Benz E63 AMG.

A ráncfelvarráson átesett E osztályból már csak a legerősebb változat nem mutatkozott be hivatalosan. Az E63 AMG premierjét a Detroiti Autószalonon tartja a gyártó, az első ízelítő fotót is megmutatta róla.

Az ismert recept szerint sportosabb karosszériát kapott az autó, valószínűleg utasterét is átalakították kissé. Hivatalos adatokat még nem tettek közzé az autóról, de úgy tudni, hogy 5,5 literes, dupla turbós V8-ast kap 550 lóerős teljesítménnyel és 720 newtonméteres nyomatékkal.

Ez csak tipp, biztos viszont, hogy az autó 4Matic összkerékhajtással is rendelhető lesz. Az erről szóló híreket megerősítette a gyártó.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 15. 07:21, szerda | Belföld

Magyar Péter az uniós források feloldásáról egyeztetett telefonon az Európai Bizottság elnökével

Újabb fontos telefonbeszélgetést folytatott Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, aki erről a Facebook-oldalán számolt be kedden.

2026. Április 14. 11:00, kedd | Belföld

Magyar Péter: megtartjuk és kijavítjuk a déli határkerítést, nem fogadunk el semmilyen paktumot

Magyarország nagyon szigorú álláspontot képvisel az illegális migráció kapcsán, nem fogad el semmilyen paktumot, allokációs mechanizmust -

2026. Április 14. 07:17, kedd | Belföld

Választás 2026 - Az államfő egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit

Sulyok Tamás köztársasági elnök személyes egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit a szerdai napra - tette közzé az államfő hétfői Facebook-bejegyzésében.