Hírek
2021. Szeptember 22. 08:00, szerda |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
…pont, amikor kimászott az ablakon

A rendőrök tetten érték azt a férfit, aki betört egy családi házba Ózdon.
Lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást az Ózdi Rendőrkapitányság egy 33 éves helyi férfival szemben. A gyanúsított 2021. szeptember 13-án a délelőtti órákban betört egy ózdi családi házba, ahol különböző értékeket, például öngyújtó, óra más különféle országokból származó kisebb címletű pénzt, ékszert pakolt egy szatyorba, hogy ellopja azokat – közölte a rendőrség.
A férfit akkor érték tetten a rendőrök, amikor kilépett a ház ablakán.
A sértett házába telepített jelzőrendszer, gyakorlatilag percek alatt mozgósította a rendszert, így a jelzésre érkező rendőrök tetten érhették a tolvajt, aki már a helyszínen beismerte tettét.
Kiss Attila vezérőrnagy, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság vezetője dicséretben és jutalomban részesítette az eredményes felderítésben résztvevő rendőröket. A megyei rendőr-főkapitány az elismerést a Telmon Kft. ügyvezető igazgatójával adta át szeptember 21-én Miskolcon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap | Belföld
Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő
Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.
2025. Augusztus 17. 08:42, vasárnap | Belföld
Orbán szerint Putyin és Trump találkozója után biztonságosabb lett a világ
A világ ma biztonságosabb hely, mint tegnap volt - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szombaton.
2025. Augusztus 16. 09:04, szombat | Belföld
Keleti Pályaudvar - Késnek a vonatok
Biztosítóberendezési hiba lassítja a vonatok fogadását és indulását a budapesti Keleti pályaudvarnál - közölte a Mávinform péntek délután a honlapján.