Városlista
2026. július 21, kedd - Dániel

Hírek

2017. Július 10. 04:00, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Porrá égett jármű a fővárosban

Porrá égett jármű a fővárosban

Több jármű égett a főváros XI. kerületében egy telephelyen vasárnap délután; még vizsgálják, hogy mi okozhatta a tüzet - tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.

Kisdi Máté elmondta: a Hadak útján található telephelyen egy őrbódénak használt lakókocsi, mellette egy mikrobusz égett, valamint lángra kapott egy teherautó textilipari műanyagból álló rakománya is. A hő miatt megrongálódott egy munkagép is. A füst messziről látszott.

A tüzet eloltották a tüzet, de a lakókocsi és a mikrobusz kiégett.

A katasztrófavédelem még vizsgálja, hogy mi okozta a tüzet - tette hozzá a szóvivő.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 21. 07:26, kedd | Belföld

OGY - Magyar Péter: az új köztársasági elnök feltétel nélkül szeresse a hazát

A feltétel nélküli hazaszeretet jelölte meg a következő köztársaságielnök-jelölt előtt lényeges követelményként a miniszterelnök hétfőn napirend előtt az Országgyűlésben.

2026. Július 21. 07:22, kedd | Belföld

Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra

Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra.

2026. Július 20. 07:38, hétfő | Belföld

Polgár Judit megválasztását javasolja köztársasági elnöknek a tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője

A tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője levélben fordult Forsthoffer Ágneshez, az Országgyűlés elnökéhez, amelyben Polgár Judit felkérését és megválasztását javasolják köztársasági elnöknek.