Hírek
2011. Szeptember 30. 14:49, péntek |
Bulvár
Forrás: STOP
Pózolj temetőben! - Új stílus keletről

Nem éppen szokványos helyen vonultatta fel a Next Top Model versenyzőit a főszervező, Catalin Botezatu Romániában. A lányoknak egy temetőben kellett illegetniük magukat, és természetesen mozogniuk.
Hogy kellően ráhangolódjanak a temetőre, a lányokat sötétített ablakú buszban szállították a helyszínre. Ráadául este vitték őket a sírok közé, ahol reflektorokkal oldották meg a világítást. Az elhagyott temetőben a helybeliek szerint suttogásokat és sikolyokat hallani, a legendákat, mendemondákat természetesen megosztották a lányokkal is.
A versenyzők a Fekete Özvegy elnevezésű kollekció fotózásán dolgoztak - írja a manna.ro.
STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 21. 07:59, hétfő | Bulvár
Lopott mentőautóval száguldozott egy ittas férfi Romániában, tüskés útakadállyal állították meg
Figyelmeztető lövésekkel és tüskés útakadállyal sikerült csak megállítaniuk a román rendőröknek egy lopott mentőautóval száguldozó ittas férfit az ország déli részén található Zimnicea város bejáratánál
2025. Július 16. 07:36, szerda | Bulvár
MOHU: 15 milliós napi rekord született a visszaváltásban
Elérte a 15 milliót az automatáknál visszaváltott műanyag palackok, fémdobozok és üvegek száma a pünkösdi hosszú hétvége utáni kedden, ez csaknem 30 százalékkal több, mint az eddigi rekord.
2025. Július 14. 07:53, hétfő | Bulvár
Az Adriai-tenger egyik legrégebbi hajóroncsát fedezték fel Horvátországban
Vis szigetén, Komiza partjainál, 30-50 méteres mélységben fedezték fel az Adriai-tenger egyik legrégebbi hajóroncsát, egy görög kereskedelmi hajót a Kr. e. IV. századból - írta a Jutarnji List című napilap vasárnap.
2025. Július 13. 08:56, vasárnap | Bulvár
Magyarokat mentett meg egy görög sárkányszörfös - Videó
Apa és lánya sodródtak el, teljesen kimerültek, de végül megmenekültek.