Hírek
2018. Május 03. 05:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Repülőjárat köti össze Budapestet és Krakkót szerdától

Krakkó is elérhető közvetlen repülőjárattal Budapestről szerdától, a lengyel nemzeti légitársaság, a LOT csütörtök kivételével minden nap indít repülőket a két város között, közölte a Budapest Airport szerdán az MTI-vel.
Az első gép szerda reggel ért földet a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren.
A közlemény idézi a Budapest Airport járatfejlesztési vezetőjét, aki szerint a Budapest és Krakkó közötti légi összeköttetést régóta várják az utasok. Bogáts Balázs arra számít, hogy akár 33 ezren is igénybe vehetik az új járatot. Hozzátette, hogy az elmúlt egy év minden korábbinál eredményesebb volt a LOT-tal.
A lengyel légitársaság Varsóba is indít hetente 33 repülőt, emellett csütörtöktől New York, szombattól pedig Chicago is elérhető a LOT járataival Budapestről.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 08. 07:13, hétfő | Belföld
Hegyi Zsolt: a MÁV-csoport jobban teljesített az idei főszezonban, mint a tavalyiban
2025. Szeptember 08. 07:07, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: nemzeti konzultáció indul
A Tisza párt állítólagos adóemelési tervéről tervez konzultálni a kormány.
2025. Szeptember 08. 07:07, hétfő | Belföld
Kövér László: mindaz, ami az elmúlt 35 évben történt, összességében történelmi siker
Mindaz, ami az elmúlt 35 évben történt, összességében véve egy történelmi siker, amelyben, bár nemcsak a Fidesz vett részt, de tagjai sok tekintetben úttörők voltak