Városlista
2025. június 6, péntek - Norbert

Hírek

2016. Augusztus 11. 09:33, csütörtök | Kék hírek
Forrás: mti

Tizenegymilliós sikkasztással vádolnak egy piliscsabai postai pénztárost

Tizenegymilliós sikkasztással vádolnak egy piliscsabai postai pénztárost

Jelentős értékre elkövetett sikkasztás miatt emelt vádat a Budakörnyéki Járási Ügyészség az ellen a nő ellen, aki egy piliscsabai posta pénztárosaként 11 millió forintot vett ki jogosulatlanul a kasszából

- tájékoztatta az ügyészség szóvivője csütörtökön az MTI-t. Gyugyi Csilla közölte: a nő - aki főként nagyobb összegű készpénzfizetési tranzakciók lebonyolításával és készpénzváltással foglalkozott - 2015 szeptemberében az egyik napi zárás után egyedül maradt a postán. Ezt az alkalmat kihasználva a pénztárban lévő készpénzből több mint 11 millió forintot vett ki.

A járási ügyészség felfüggesztett börtönbüntetés kiszabására, pénzkezeléssel összefüggő foglalkozástól való eltiltásra tett indítványt a vádlottal szemben, akinek ügyét a Budakörnyéki Járásbíróság tárgyalja majd - tette hozzá a szóvivő.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 03. 07:43, kedd | Kék hírek

Kalapáccsal támadtak rá az Antall-kormány volt külügyminiszterére

Budapesten, egy belvárosi társasház kapualjában támadta meg az Antall-kormány volt külügyminiszterét és feleségét vasárnap délután egy férfi, aki kalapáccsal esett az idős házaspárnak.

2025. Május 29. 16:00, csütörtök | Kék hírek

Vádat emeltek egy nő ellen, aki egy 15 éves lányt kényszerített szexmunkára

A Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség minősített emberkereskedelem és gyermekpornográfia miatt vádat emelt egy bajai nővel szemben, aki a fia náluk lakó, kiskorú barátnőjét fenyegetéssel és erőszakkal szexmunkára bírta rá.

2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek

Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban

Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.

2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek

Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség

A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.