Hírek
2015. Október 18. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI
Tizenegymilliós szállítmánnyal menekült egy cigarettacsempész Szabolcsban
Tizenegymillió forint értékű szállítmánnyal próbált menekülni egy cigarettacsempész, a rendőrök Győrteleken fogták el - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense szombaton az MTI-vel.
Fehérvári Marietta elmondta: a fehérgyarmati járőrök pénteken késő este akartak ellenőrizni egy gépkocsit Fehérgyarmat és Tunyogmatolcs között, de a sofőr a megállításra felszólító megkülönböztető fény- és hangjelzést figyelmen kívül hagyva nagy sebességgel továbbhajtott.
A járművezető végül Győrteleken állt meg, ahol az őt üldöző rendőrök elfogták.
A kocsi átvizsgálásakor 10 540 doboz cigaretta került elő a járműből. A 44 éves tiszabecsi sofőrt előállították és a több mint 11 millió forint értékű dohányáruval együtt átadták a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársainak, akik eljárást indítottak ellene.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 19. 15:00, vasárnap | Belföld
Pósfai Gábor: a mielőbbi bérrendezés a legfontosabb feladat a belügyi ágazatban
A mielőbbi bérrendezést nevezte a belügyi ágazatban a legfontosabb feladatnak Pósfai Gábor belügyminiszter szombati Facebook-bejegyzésében.
2026. Július 19. 14:00, vasárnap | Belföld
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli államfőre lenne szükség
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli köztársasági elnökre lenne szükség.
2026. Július 19. 11:00, vasárnap | Belföld
Kármán András: a Tisza-kormány átfogó adóügyi módosító csomagot nyújtott be a parlamentnek
2026. Július 19. 08:34, vasárnap | Belföld
Sulyok Tamás aláírja a 17. alaptörvény-módosítást
Sulyok Tamás köztársasági elnök aláírja az alaptörvény tizenhetedik módosítását. A módosítás hatálybalépését követő napon a hivatalban lévő köztársasági elnök megbízatása megszűnik.
