Városlista
2025. szeptember 5, péntek - Viktor, Lőrinc

Hírek

2019. Március 05. 18:07, kedd | Belföld
Forrás: police.hu - illusztráció: pixabay

Tizennégy házba tört be

Tizennégy házba tört be

Befejezte abban az ügyben a vizsgálatot a Miskolci Rendőrkapitányság, amelyet egy férfival szemben indított, aki tizennégy hétvégi házba tört be.

Lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást a Miskolci Rendőrkapitányság G. Szabolcs 25 éves helyi lakossal szemben. A gyanúsított az elmúlt hónapokban összesen tizennégy miskolci hétvégi házba tört be, ahonnan különböző használati tárgyakat, például szőnyegeket, gázpalackot, poharakat, hősugárzót, rádiót, baltát, porszívót vagy éppen metszőollókat tulajdonított el.

A Miskolci Rendőrkapitányság az ügyben szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és az iratokat átadta az ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 05. 07:59, péntek | Belföld

Szijjártó Péter elutasította lengyel kollégája, Radoslaw Sikorski újabb bírálatát

A magyar külügyminiszter szerint nem \"játszik más csapatban\"!

2025. Szeptember 04. 07:38, csütörtök | Belföld

A kínai győzelem napján vett részt Szijjártó Péter

Magyarország egy olyan ország, amely nem a világ blokkosodásában, hanem egy globális együttműködésben érdekelt - mondta a külügyminiszter.

2025. Szeptember 03. 07:18, szerda | Belföld

Panyi Miklós: több ezer ügyfél jelentkezett egy nap alatt a fix 3 százalékos hitelre

A fix 3 százalékos hitel iránti érdeklődés óriási, a bankoknál egy nap alatt több ezer ügyfél jelentkezett - közölte a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára kedden a Facebook-oldalán.