Hírek
2022. Október 30. 10:32, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Több mint fél mázsa drogot találtak a pénzügyőrök Röszkén

Csaknem 52 kilogramm kábítószergyanús anyagot találtak a pénzügyőrök Röszkén egy autóban - tájékoztatott a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) vámigazgatási referense.
Némedi-Varga Éva közölte, a pótkeréktároló lett gyanús a pénzügyőröknek, amikor a szerb sofőrt és utasát ellenőrizték. Kiderült, hogy az egész autót kibélelték kábítószerrel.
A pótkerék helyéről, a küszöbökből, az oldalsó oszlopból és egyéb gyári karosszérianyúlványokból átlátszó műanyag vákuumcsomagokban csaknem 52 kilogramm zöldes-barnás növényi törmelék - a gyorsteszt szerint kannabisz - került elő - tudatta az alezredes.
A NAV munkatársai a kábítószergyanús anyagot és a szerb járművezetőt átadták a rendőrségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 05. 07:59, péntek | Belföld
Szijjártó Péter elutasította lengyel kollégája, Radoslaw Sikorski újabb bírálatát
A magyar külügyminiszter szerint nem \"játszik más csapatban\"!
2025. Szeptember 04. 07:45, csütörtök | Belföld
Lázár János: aki a közutat versenyzésre használja, az a többi közlekedő életére tör
2025. Szeptember 04. 07:38, csütörtök | Belföld
A kínai győzelem napján vett részt Szijjártó Péter
Magyarország egy olyan ország, amely nem a világ blokkosodásában, hanem egy globális együttműködésben érdekelt - mondta a külügyminiszter.
2025. Szeptember 03. 07:18, szerda | Belföld
Panyi Miklós: több ezer ügyfél jelentkezett egy nap alatt a fix 3 százalékos hitelre
A fix 3 százalékos hitel iránti érdeklődés óriási, a bankoknál egy nap alatt több ezer ügyfél jelentkezett - közölte a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára kedden a Facebook-oldalán.