Városlista
2025. szeptember 10, szerda - Nikolett, Hunor

Hírek

2018. Április 04. 15:57, szerda | Sport
Forrás: mti

Több mint négymillió forintos büntetést osztott ki az MLSZ

Több mint négymillió forintos büntetést osztott ki az MLSZ

Több mint négymillió forint pénzbüntetést szabott ki a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága az OTP Bank Liga szombati, 24. fordulójában történtek miatt.

Az MLSZ honlapján szerdán megjelent határozat szerint az Újpest-Ferencváros rangadón a hazai klub megsértette a mérkőzésrendezéssel kapcsolatos szabályzati előírást, szurkolói jelentős mennyiségű pirotechnikai eszközt használtak, szidalmazták az ellenfelet, ezzel megbotránkoztató magatartást tanúsítottak, továbbá a lefújás után egy drukker a játéktérre rohant. Az Újpest FC-t mindezért kétmillió forintra büntették.

A Ferencváros szurkolói ugyancsak jelentős mennyiségű pirotechnikai eszközt használtak, szidalmazták az ellenfelet és más sportszervezetet, ezért 1,5 millió forintot kell fizetnie a klubnak.

Szurkolóinak megbotránkoztató magatartásáért a Haladást, a Debrecent, a Videotont és a Diósgyőrt is 150 ezer forintra büntették.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 10. 07:29, szerda | Sport

Magyar-portugál - Egygólos vereség Rossi születésnapján

A magyar labdarúgó-válogatott kedden 3-2-re kikapott Portugáliától a Puskás Arénában a világbajnoki selejtezősorozat második fordulójában, így a csoport harmadik helyére csúszott vissza.

2025. Szeptember 09. 07:26, kedd | Sport

Magyar-portugál - Rossi: a világ egyik legerősebb csapata lesz az ellenfelünk

Marco Rossi szövetségi kapitány ugyan a világ egyik legerősebb csapatának tartja a portugált, ennek ellenére bízik abban, hogy a magyar labdarúgó-válogatott jó eredményt érhet el a keddi világbajnoki selejtezőmérkőzésen.

2025. Szeptember 08. 07:15, hétfő | Sport

Olasz Nagydíj - Verstappen sima győzelmet aratott

A címvédő és négyszeres világbajnok Max Verstappen, a Red Bull versenyzője nyerte a Forma-1-es Olasz Nagydíjat.

2025. Szeptember 08. 07:14, hétfő | Sport

Női kézilabda BL - Dortmundi győzelemmel rajtolt a Győr

A címvédő Győri Audi ETO győzelemmel kezdte meg szereplését a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében, miután az első fordulóban, vasárnap 43-30-ra nyert Szikora Melinda együttese, a Borussia Dortmund vendégeként